POLITECA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
POLITECA, UAB

POLITECA, UAB

Advertising, botuese, Boards, Çelik, Elektroda saldimi, Energjia dhe burimet natyrore +47

Žirnių g. 4
LT-02120, Vilnius, Lituani
+370 52152 269
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 110541642
Kodi vat: 105416411
Ss code siguruesi: 78287
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- POLITECA, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Gazelė 2015
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.politeca.lt

Emri site: Politeca - Metalo gaminiai

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


DURŲ SISTEMOS IR KO, UAB
LYTAGRA, AB
VIDALSTA, UAB
ROTEKSAS, UAB
LANKSTI LINIJA, UAB
KAGNETA, UAB
ŠELTERUS, UAB
AGROSERVIS, UAB
STIKMETA, UAB
REECON STEEL, UAB
RUUKKI LIETUVA, UAB Centrinis biuras
KRANTECHNIKA, UAB
METALGA, UAB
AINETA, UAB
METALIKA LT, UAB
VR STYLE, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi POLITECA, UAB Karte biznesi